Habit - Jobb https://www.habit.se Jobb sv Pattern Maker https://www.habit.se/job/view/160372/pattern_maker&ref=rss Tue, 25 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160372 Marketing Manager Scandinavia https://www.habit.se/job/view/160381/marketing_manager_scandinavia&ref=rss Tue, 25 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160381 Nelly.com söker Direktris https://www.habit.se/job/view/160382/nellycom_soker_direktris&ref=rss Tue, 25 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160382 Junior Designer till me&i https://www.habit.se/job/view/160334/junior_designer_till_mei&ref=rss Mon, 24 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160334 Eivy söker en Produktions- och Inköpsansvarig https://www.habit.se/job/view/160305/eivy-soker-en-produktions-och-inkopsansvarig&ref=rss Fri, 21 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160305 Full-time and Part-time Sales Assistants https://www.habit.se/job/view/160306/fulltime-and-parttime-sales-assistants&ref=rss Fri, 21 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160306 Pelle P söker 2 personer till sin Produktutvecklingsavdelning https://www.habit.se/job/view/160327/pelle-p-soker-2-personer-till-sin-produktutvecklingsavdelning&ref=rss Fri, 21 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160327 Nelly.com söker Stylist https://www.habit.se/job/view/160274/nellycom-soker-stylist&ref=rss Tue, 18 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160274 A FACTORY of WONDER söker Sales Representative https://www.habit.se/job/view/160247/a-factory-of-wonder-soker-sales-representative&ref=rss Mon, 17 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160247 Kappahl söker Designassistent https://www.habit.se/job/view/160221/kappahl-soker-designassistent&ref=rss Fri, 14 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160221 Produktionsutvecklare till Åhléns https://www.habit.se/job/view/160229/produktionsutvecklare-till-ahlens&ref=rss Fri, 14 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160229 Produktions- Inköpskoordinator https://www.habit.se/job/view/160164/produktions-inkopskoordinator&ref=rss Wed, 12 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160164 Purchasing Manager at Fjällräven https://www.habit.se/job/view/160173/purchasing-manager-at-fjallraven&ref=rss Wed, 12 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160173 Designer https://www.habit.se/job/view/160149/designer&ref=rss Tue, 11 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160149 Engagerad Inköpscontroller till Glitter, Stockholm https://www.habit.se/job/view/160099/engagerad-inkopscontroller-till-glitter-stockholm&ref=rss Fri, 07 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160099 Eton Shirts Online Content Manager https://www.habit.se/job/view/160046/eton-shirts-online-content-manager&ref=rss Wed, 05 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160046 Varuhuschef till Åhléns flagship-varuhus i Uppsala https://www.habit.se/job/view/160055/varuhuschef-till-ahlens-flagshipvaruhus-i-uppsala&ref=rss Wed, 05 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/160055 Vi söker en Direktris/Designassistent https://www.habit.se/job/view/159998/vi-soker-en-direktrisdesignassistent&ref=rss Tue, 04 Sep 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159998 Key Account Manager till ett globalt team https://www.habit.se/job/view/159953/key-account-manager-till-ett-globalt-team&ref=rss Fri, 31 Aug 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159953 Product Manager with a focus on knitwear https://www.habit.se/job/view/159937/product-manager-with-a-focus-on-knitwear&ref=rss Wed, 29 Aug 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159937 Gillar du logistik? https://www.habit.se/job/view/159909/gillar-du-logistik&ref=rss Tue, 28 Aug 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159909 Menswear Buying Manager https://www.habit.se/job/view/159910/menswear-buying-manager&ref=rss Tue, 28 Aug 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159910 Butikschef till Odd Mollys butik på Hede Fashion Outlet https://www.habit.se/job/view/159918/butikschef-till-odd-mollys-butik-pa-hede-fashion-outlet&ref=rss Tue, 28 Aug 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159918 The Brands Agency söker säljare https://www.habit.se/job/view/159899/the-brands-agency-soker-saljare&ref=rss Mon, 27 Aug 2018 00:00:00 +0200 https://www.habit.se/job/view/159899